hatun_uslu_19
Apr 3, 2018

37 haftalık bebeğimi kaybettim.

3 comments

Iyi günler doktor bey. Yoğun olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Benim özel bir durumum var bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Ben 2015 ekimde ilk sezaryen doğumumla oğlumu dünyaya getirdim. 12 ağustos 2017 de 37 haftalik ikinci sezaryenimi oldum. Ikıncı doğumda bebeğimi kaybettim. Nedenini eski sezaryen dikişlerimin açılması buna bagli olarak bebegin karin bosluguna dusmesi ve ic kanama dedi doktorum. Yeniden hamile olmak için 2 yıl zaman verdi bana. Başka bir doktora gittim ne zaman hamile kalabilirim diye bunu yalnız seni ameliyat eden doktor bilir dedi. Benim eski doktoruma güvenim kalmadı ona gitmek istemiyorum. Baska dr ultrasonla bakarak dikislerimin iyileşip iyilesmedigini anlayamaz mi tekrar ne zaman hamile kalabilirim ultrasonda bakilarak bilgi verebilir mi. Illaki doğumu yaptıran doktora mi gitmeliyim. Cevap verirseniz gerçekten sevinirim. Bir de sezaryen dikişinin açılması tekrarlayıcı bir durum mudur.

f.erginer
Apr 14, 2018

Size cevap verildimi acaba benimde bebeğim dogumdan 7 gün sonra oldu sezaryen oldum ne zaman hamile kalabilirim merak ediyorum bebeğimi kalp ameliyatı sonrası kaybettim yine aynı şeyleri yaşarım diye korkuyorum evlat acısı çok zor

hatun_uslu_19
Apr 14, 2018

Hayır verilmedi. Kimseye verildiğini de görmedim. Başınız sağolsun. Kadınlar kulübünde sezaryenle doğum yapip bebeğini kaybedenler diye bir forum var oraya üye olabilirsiniz

f.erginer
Apr 14, 2018

Teşekkürler sizinde basiniz sağolsun

New Posts

© 2023 - Bu sitenin içeriği ve dizaynı Dr. Kağan Kocatepe tarafından yapılmaktadır.

Bu sitede yer alan bilgiler, belli tıbbi durumlara yaklaşım biçimleri ve uygulamalar yanlızca bilgilendirmeye yöneliktir.

jinekoloji.net internet sitesinde yer alan tıp içerikli yazı ve videoların tümü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Kağan Kocatepe tarafından hazırlanmakta olup, telif hakları yasal koruma altına alınmıştır.

İzinsiz kaynak gösterilerek dahi başka bir yerde yayınlanamaz.

  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • b-facebook
  • Twitter Round
  • LinkedIn - Black Circle
  • b-googleplus